Puheenjohtaja: Hanna Muroma (hanna.k.muroma@student.jyu.fi)
Varapuheenjohtaja: Toni Kuoremäki (tomajuku@student.jyu.fi)
Sihteeri: Vilma Viitasaari (vilma.viitasaari@gmail.com)
Taloudenhoitaja: Anni Karhu (anni.e.m.karhu@student.jyu.fi)
Tiedottajat: Tuomas Raatikainen (tuomas.walter.raatikainen@gmail.com) ja Veli-Pekka Uusluoto (veli-pekka.uusluoto@protonmail.com)
Sidosryhmävastaava: Julia Hyrkkänen (julia.e.hyrkkanen@student.jyu.fi)
Ympäristö- ja kehitysyhteistyövastaava: Emmi Ojansivu (emmi.a.ojansivu@student.jyu.fi)
Jäsen- ja tietosuojavastaava: Lauri Voutilainen (lauri.i.voutilainen@student.jyu.fi)

Varajäsenet: Anni Juusola, Iita Räsänen, Hannele Toivonen, Vilma Paavilainen, Ilkhom Khalimzoda

 

Jäsenien esittelytekstit ja kuvat ovat tulossa helmikuun alkupuolella sivulle.